Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej.OK

dowiedz się więcej

WSPÓŁPRACA

Potrzebujesz wsparcia biznesowego? Chcesz popularyzować jagodę haskap w swoim gabinecie? Porozmawiajmy - chętnie pomożemy.

współpraca
jagoda hasap superfood jagoda hasap superfood

Plantatorzy

Od współpracy w zakresie popularyzacji i marketingu jagody po zapewnienie skupu i zbytu po zbiorach - plantator niejeden ma problem…
Dlatego też przychodzimy Wam z pomocą - i sięgamy po Waszą fachową wiedzę. Jeżeli masz pomysł na sprawną autoprezentację swojej działalności, przedstaw go nam. Razem możemy działać efektywniej jako rzecznicy popularności tego wyjątkowego owocu!

Dietetycy

Zależy nam na wsparciu profesjonalistów, którzy swoim autorytetem podeprą reputację jagody haskap jako superowocu. Chcemy, by ten wyjątkowy polski owoc trafiał na talerze wielu osób - dlatego zapraszamy Was do współpracy!
Jeżeli jesteście zainteresowani udziałem w kampanii informacyjnej na rzecz jagody haskap, napiszcie do nas. Z chęcią podzielimy się naszą wiedzą, kontaktami i doświadczeniem.

jagoda hasap superfood jagoda hasap superfood
jagoda hasap superfood jagoda hasap superfood

Restauratorzy

Pyszne i zdrowe, jagody haskap z pewnością będą stanowiły wspaniałą nowość w Waszym asortymencie! Naszym celem jest dostarczenie najwyższej klasy owoców do sklepów i restauracji, aby Wasi klienci mogli się cieszyć ich niepowtarzalnym smakiem i aromatem w wielu wydaniach.
Skontaktujcie się z nami. Jesteśmy chętni do współpracy na wielu płaszczyznach - tak, aby wesprzeć Twój biznes i pomóc Ci rozbudować menu.

A może masz inny pomysł?

Przedsiębiorcy, działacze prozdrowotni, ludzie ze świata biznesu i popularyzatorzy nauki - potrzebujemy Was! Szukamy Waszej wiedzy, ekspertyzy i autorytetu, dzięki którym jagoda haskap na stałe zagości w naszych domach i kulturze. Oferujemy w zamian wsparcie naszej platformy, kontakty i know-how, które pozwolą na owocną współpracę. Poznajmy się!

jagoda hasap superfood jagoda hasap superfood

Formy współpracy

forma współpracy

Kampania informacyjna

forma współpracy

Wsparcie podczas organizacji eventów

forma współpracy

Kontakt z dostawcami

Baza wiedzy

Jagoda haskap włączyła się do światowych trendów dietetycznych z dużym tąpnięciem. Jeśli chcesz dowiedzieć się, co sprawia, że jej właściwości są tak pożądane wśród dietetyków i lekarzy, sprawdź naszą bazę wiedzy! Oferujemy szereg sprawdzonych informacji i nowinek na temat tego wyjątkowego owocu.

Sprawdź

jagoda haskap

Drogi przedsiębiorco!

Interesuje Cię poszerzenie asortymentu o jagodę haskap? Chcesz założyć własną plantację? Masz restaurację i chcesz poszerzyć menu o dania z jagodą haskap? A może masz własny, kreatywny sposób na biznes? Wszystkich przedsiębiorców zainteresowanych współpracą zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego. Z przyjemnością rozjaśnimy Wasze wątpliwości.

Napisz do nas

jagoda haskap